| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 15.3 | 28.7 | 4.3 | 7.7 | 56.5 | 0.7 | 3.3 | 20 | 4.7 | 5.3 | 87.5 | 2.7 | 1.3 | 4 | 2.3 | 1.3 | 3.3 | 4.7 | 6.7 | 0.3 | 0.3 | 25.3 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 46 | 86 | 13 | 23 | 56.5 | 2 | 10 | 20 | 14 | 16 | 87.5 | 8 | 4 | 12 | 7 | 4 | 10 | 14 | 20 | 1 | 1 | 76 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 21.4 | 40 | 6 | 10.7 | 56.5 | 0.9 | 4.7 | 20 | 6.5 | 7.4 | 87.5 | 3.7 | 1.9 | 5.6 | 3.3 | 1.9 | 4.7 | 6.5 | 9.3 | 0.5 | 0.5 | 35.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 46 | 82 | 141.36 | 97.05 | 44.31 | 57.5 | 48.48 | 22.68 | 44 | 1.05 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 8/12 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 25. |
|
Egis Körmend | 96 –77 | * | 15 | 25 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 100 | 6 | 6 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 | 27 | |||
| 2 | 2026. 09. 30. |
|
Sopron KC | 98 –82 | * | 6 | 28 | 2 | 8 | 25 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 12 | |||
| 3 | 2026. 10. 11. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 95 –88 | * | 25 | 33 | 8 | 11 | 72.7 | 1 | 6 | 16.7 | 6 | 8 | 75 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 4 | 7 | 9 | 0 | 0 | 37 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 15.346 | 28.786 | 4.313 | 7.723 | 56.556.5 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 4.714 | 5.316 | 87.587.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 2.37 | 1.34 | 3.310 | 4.714 | 6.720 | 0.31 | 0.31 | 25.376 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 3 | 15.346 | 28.786 | 4.313 | 7.723 | 56.556.5 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 4.714 | 5.316 | 87.587.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 2.37 | 1.34 | 3.310 | 4.714 | 6.720 | 0.31 | 0.31 | 25.376 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 15.346 | 28.786 | 4.313 | 7.723 | 56.556.5 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 4.714 | 5.316 | 87.587.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 2.37 | 1.34 | 3.310 | 4.714 | 6.720 | 0.31 | 0.31 | 25.376 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 15.346 | 28.786 | 4.313 | 7.723 | 56.556.5 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 4.714 | 5.316 | 87.587.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 2.37 | 1.34 | 3.310 | 4.714 | 6.720 | 0.31 | 0.31 | 25.376 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 3 | 15.346 | 28.786 | 4.313 | 7.723 | 56.556.5 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 4.714 | 5.316 | 87.587.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 2.37 | 1.34 | 3.310 | 4.714 | 6.720 | 0.31 | 0.31 | 25.376 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 15.346 | 28.786 | 4.313 | 7.723 | 56.556.5 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 4.714 | 5.316 | 87.587.5 | 2.78 | 1.34 | 412 | 2.37 | 1.34 | 3.310 | 4.714 | 6.720 | 0.31 | 0.31 | 25.376 | ||||||